PHU MAJSTER
firma remontowo - budowlana
budowa domów "pod klucz"
remonty domów, mieszkań i biur
remonty sklepów i butików
uszczelnianie tarasów, balkonów i piwnic
instalacje elektryczne
instalacje wod - kan
ocieplanie budynków
gładzie, malowanie
kafelkowanie
iniekcja pionowa - pozioma (nowość)

O nas

Przedsiębiorstwo handlowo usługowe MAJSTER, jesteśmy firmą remontowo budowlaną działającą od 1996 roku, 60% prac wykonujemy na rynku śląskim, pozostała cześć to teren ogólnopolski. Przez ten czas istnienia na rynku nasza firma zrealizowała dużo profesjonalnych i nowoczesnych obiektów np. domy, wykończenia butików, centrów handlowych. Obecnie specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm i klientów indywidualnych oraz zajmujemy sie usługami ogólnobudowlanymi.

Doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, doskonała znajomość na rynku budowlanym, współpraca z wieloma wyspecjalizowanymi firmami sprawiła, iż nasza firma jest solidnym partnerem, gwarantującym dobre i terminowe wykonanie wszelkich inwestycji budowlanych.

Obecnie zatrudniamy na stałe kilkudziesięcio osobowa kadrę wykwalifikowanych pracowników, w tym kadrę techniczną. Posiadamy szeroki zakres własnego sprzętu budowlanego niezbędnego do realizacji zarówno małych jak i dużych inwestycji budowlanych oraz własne zaplecze socjalno-biurowe budowy. Na stałe współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami podwykonawczymi, hurtowniami i producentami budowlanymi, dzięki czemu jesteśmy gwarantem dobrej i terminowej realizacji inwestycji.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, oddawane prace są "pod klucz".

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz z galerią wykonanych niektórych prac. Wszystkie informacje możecie państwo uzyskać pod numerami kontaktowymi bądź e-mailem które znajdują się w zakładce Kontakt.

 

ul. Skowrońskiego 32
44-100 Gliwice
biuro@majster-gliwice.pl
majster-gliwice@o2.pl
tel. kom.: 605 450 787 wykonanie: kotonski.pl
Licznik odwiedzin: 19674